Silverskedar samt sockertång GAB

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SKEDAR, 12 st, SOCKERTÅNG, förgyllt silver, GAB, Stockholm 1917, modell svensk spetsig, i originaletui, vikt ca 190 g

Förgyllning med slitage

253448

2014-06-21