Stolar gustaviansk stil
2014-06-21
253451
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
STOLAR, 3 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, förgyllda, träskuren dekor med fleuroner, sits krönt av ros, kannelerade ben, sitthöjd ca 43 cm
Fläckar på klädseln, slitage