Salongsbord Karl Johan-stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSBORD, Karl Johan-stil, omkring 1900, fanerat i mahogny, rund skiva med intarsiadekor, mässingslister, 3 ben avslutade i lejontassar, höjd 75 diameter 92 cm
Dekordelar saknas, slitage
253476
2014-06-21