Olle Baertling färglitografi
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981): Komposition, signerad Baertling, 7/90, färglitografi, dedikation "á AINA amicalement", ca 59x29 cm
Glas med smärre fläckar på insida, ej examinerad ur ram, obetydligt gulnat blad
253483
2014-06-21