Ring armband 18 k guld

Ring armband 18 k guld
Ring armband 18 k guld
Ring armband 18 k guld
Ring armband 18 k guld
Ring armband 18 k guld
Ring armband 18 k guld

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RING, dekor med svart emalj samt orientpärlor, 1800-talets andra hälft, ringstorlek ca 15 mm, ARMBAND, 18 k guld, längd 18 cm, total vikt ca 7,3 g

Visst emaljslitage

253487

2014-06-25