Albert Fürst oljemålmning

Albert Fürst oljemålmning
Albert Fürst oljemålmning
Albert Fürst oljemålmning
Albert Fürst oljemålmning
Albert Fürst oljemålmning
Albert Fürst oljemålmning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÜRST, Albert (född 1920): Komposition, signerad, olja på duk, 79x59 cm

253488

2014-06-21