Albert Engström etsning

Albert Engström etsning
Albert Engström etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): Porträtt av Knud Rasmussen, signerad samt signerad i plåten, ca 17x13 cm

Ej examinerad ur ram

253490

2014-06-21