Istvan Szasz oljemålning

Istvan Szasz oljemålning
Istvan Szasz oljemålning
Istvan Szasz oljemålning
Istvan Szasz oljemålning
Istvan Szasz oljemålning
Istvan Szasz oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SZASZ, Istvan (1878-1965): Kvinna vid samovar, signerad Szasz Istvan, olja på duk, ca 81x60 cm

Krackelyrer, märke, vågig duk

253491

2014-06-21