Gunnar von Gegerfelt olja

Gunnar von Gegerfelt olja
Gunnar von Gegerfelt olja
Gunnar von Gegerfelt olja
Gunnar von Gegerfelt olja
Gunnar von Gegerfelt olja
Gunnar von Gegerfelt olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEGERFELT, Gunnar von (född 1926): Bron, signerad G von Gegerfelt, olja på duk, 34x44 cm

Ytslitage

253518

2014-06-21