Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Motiv med rådjur, signerad och numrerad G. Brusewitz, färglitografi, 186/220, 28x37 cm
253523
2014-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här