Gunnar Brusewitz litografi
2014-06-21
253525
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Motiv med fåglar, signerad G. Brusewitz, pt , färglitografi, 25x39 cm