Glasunderlägg i sliver Wiwen Nilsson

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

COASTERS, 8+1 st, sterlingsilver, Wiwen Nilsson, Lund 1940-60-tal, 8 glasunderlägg och ett flaskunderlägg, diameter 6,5-8 cm, total vikt ca 365 g

Ett glasunderlägg med monogram PP, repor, slitage, enstaka bucklor

253528

2014-06-21