Birgitta Rolander von Schantz litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VON SCHANTZ ROLANDER, Birgitta (född 1930): Katt, signerad och signerad -86, numrerad 58/60, litografi, 32x47 cm

253532

2014-06-21