Tatiana Kotliarova akvarell

Tatiana Kotliarova akvarell
Tatiana Kotliarova akvarell
Tatiana Kotliarova akvarell
Tatiana Kotliarova akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOTLIAROVA, Tatiana (Ryssland/Sverige, född 1959 ): Kvinna med glas, signerad, akvarell, 37x27 cm

253535

2014-06-21