Lavoir 1800-tal
2014-06-22
253551
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAVOAR, 1800-tal, valnötsfanér, höjd 76, 61x41 cm
Slitage, en fanérlagning, ovansidan med ytskador