Lavoir 1800-tal

Lavoir 1800-tal
Lavoir 1800-tal
Lavoir 1800-tal
Lavoir 1800-tal
Lavoir 1800-tal
Lavoir 1800-tal
Lavoir 1800-tal
Lavoir 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAVOAR, 1800-tal, valnötsfanér, höjd 76, 61x41 cm

Slitage, en fanérlagning, ovansidan med ytskador

253551

2014-06-22