Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LAVOAR, 1800-tal, valnötsfanér, höjd 76, 61x41 cm
Slitage, en fanérlagning, ovansidan med ytskador
253551
2014-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här