Storm Pedersen affisch Tuborg - Hvergang!

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

STORM PEDERSEN, Robert (1882-1949): Tuborg - Hvergang!, affisch tryckt av Levison Junr. 1970-tal, signerad i trycket Storm P., 84x60 cm

253552

2014-06-25