Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FICKUR, silver, Halda, Svängsta, Sverige, emaljtavla, boett daterad 1917, breguetsprial, V-verk, diameter 51 mm
Ej funktionstestad, boett med bucklor, sannolikt ej originalboett
253566
2014-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här