Halda herrfickur i silver

Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FICKUR, silver, Halda, Svängsta, Sverige, emaljtavla, boett daterad 1917, breguetsprial, V-verk, diameter 51 mm

Ej funktionstestad, boett med bucklor, sannolikt ej originalboett

253566

2014-06-30