Alpina herrfickur i 14 k guld

Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld
Alpina herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FICKUR, 14 k guld, Alpina, savonett, ca 1930/40-tal, breguetspiral, förgylld urtavla med blånerad visare samt arabiska siffor, boett nr: 621464, verk nr: 662823, innerboett i metall, diameter ca 53, vikt ca 93 g

Ej funktionstestad

253570

2014-06-30