Alpina herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
FICKUR, 14 k guld, Alpina, savonett, ca 1930/40-tal, breguetspiral, förgylld urtavla med blånerad visare samt arabiska siffor, boett nr: 621464, verk nr: 662823, innerboett i metall, diameter ca 53, vikt ca 93 g
Ej funktionstestad
253570
2014-06-30