Fåtöljer Gripsholm

Fåtöljer Gripsholm
Fåtöljer Gripsholm
Fåtöljer Gripsholm
Fåtöljer Gripsholm
Fåtöljer Gripsholm
Fåtöljer Gripsholm
Fåtöljer Gripsholm
Fåtöljer Gripsholm
Fåtöljer Gripsholm
Fåtöljer Gripsholm

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, modell "Gripsholm", beige klädsel, vitlackade, dunplymåer

Bruksslitage, lackskador

253573

2014-06-22