Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

FIGURIN, 1900-tal, Holland, clownfigur, fajans, höjd ca 22 cm,
PROVENIENS: skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo

Smärre glasyrbortfall

253574

2014-06-22