Soffbord Butler´s tray
2014-06-22
253586
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, Butler´s tray, idegran, höjd 54, i utfällt läge 87x62 cm
Ytskador, slitage