Sybord nyrokoko
2014-06-22
253587
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, höjd 76, 60x40 cm
Nyckel saknas, smärre slitage, dragknoppar saknas, två lock till inredningen ej tillhörande