Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, 3 st, silver varav de två mindre sterlingsilver, en stämplad 1968, en stämplad Mexico, höjd 4, 6,5 resp 12 cm, totalvikt ca 444 g
Den största med bucklor
253613
2014-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här