Bägare sterlingsilver resp silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, 3 st, silver varav de två mindre sterlingsilver, en stämplad 1968, en stämplad Mexico, höjd 4, 6,5 resp 12 cm, totalvikt ca 444 g

Den största med bucklor

253613

2014-06-23