Silverskedar 1800-tal Olga

Silverskedar 1800-tal Olga
Silverskedar 1800-tal Olga
Silverskedar 1800-tal Olga
Silverskedar 1800-tal Olga
Silverskedar 1800-tal Olga
Silverskedar 1800-tal Olga
Silverskedar 1800-tal Olga
Silverskedar 1800-tal Olga
Silverskedar 1800-tal Olga
Silverskedar 1800-tal Olga

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKEDAR, silver, 1800-tal, modell "Olga", bl a Ericson, Malmö 1860/70-tal, bestående av: 14 matskedar, 14 bordsskedar, 6 teskedar, total vikt ca 1660 g

Gravyrer, slitage

253630

2014-06-23