Carl Wilhelmsson etsning

Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELMSSON, Carl (1866-1928): Läsande flicka, signerad C Wilhelmsson, monogramsignerad i plåten, 37/100, etsning, ca 28,5x21,5 cm

Gulnad, fläckar

253638

2014-06-23