Wiven Nilsson brevkniv och bägare i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BREVKNIV, BÄGARE, sterlingsilver, Wiwen Nilsson, Lund 1947 respektive 1946, dekor av delvis genombruten plym, längd 12,5, höjd 7,5 cm, vikt ca 145 g

Monogramgravyr PP, slitage, repor

253641

2014-06-23