Damporträtt blyerts

Damporträtt blyerts
Damporträtt blyerts
Damporträtt blyerts
Damporträtt blyerts
Damporträtt blyerts
Damporträtt blyerts

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Damporträtt, signerad Tholander?, blyerts, 13x11 cm

Gulnad

253644

2014-06-23