Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Damporträtt, signerad Tholander?, blyerts, 13x11 cm
Gulnad
253644
2014-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här