Theo Tobiasse litografi
2014-06-23
253646
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike född 1927): "... jongleurs", signerad Theo Tobiasse, numrerad, färglitografi, 49x68 cm, oramad