Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOBIASSE, Theo (Frankrike född 1927): "... jongleurs", signerad Theo Tobiasse, numrerad, färglitografi, 49x68 cm, oramad

253646

2014-06-23