Tekanna silver Nyström 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEKANNA, silver, Alfred Ambrosius, Stockholm 1868, knopp i form av tomte, höjd 13,5 cm, vikt ca 527 g

Repor

253654

2014-06-23