Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KÅGE, Wilhelm (1889-1960): Modellstudie, signerad och daterad KÅGE -45, blandteknik, 24,5x17,5 cm
Ej examinerad ur ram, hanteringsveck
253669
2014-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här