Silveretui invändigt förgyllt

Silveretui invändigt förgyllt
Silveretui invändigt förgyllt
Silveretui invändigt förgyllt
Silveretui invändigt förgyllt
Silveretui invändigt förgyllt
Silveretui invändigt förgyllt
Silveretui invändigt förgyllt
Silveretui invändigt förgyllt
Silveretui invändigt förgyllt
Silveretui invändigt förgyllt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETUI, silver, omkring 1900, utländska stämplar, invändigt förgyllt, längd 14 cm, vikt ca 202 g

Buckla, graverat monogram OA, gåvogravyr

253678

2014-06-23