Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BÄGARE, 4 st, SKÅL, DOSOR, 3 st, VAXSTAPELHÅLLARE, SERVIETTRINGAR, 3 st, BREVKNIV, silver, total vikt ca 490 g inklusive vax

Gravyr, slitage, skador

253680

2014-06-24