Stop graverat glas med tennlock

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

STOP, 1800-tal, graverat glas och tennlock, totalhöjd 25 cm

Skador på glaset vid hänkelfästet, repor

253688

2014-06-28