Gösta Månsson oljemålning

Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÅNSSON, Gösta (född 1924): "Hembageri, Hagalund", signerad G. Månsson, olja på duk, 38x46 cm

253707

2014-06-24