Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): "Vin och honung", signerad Peter Dahl, pt, färglitografi, 60x80 cm, oramad

Kantskador

253708

2014-06-24