Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Religiöst motiv, olja på duk, 56,5x44 cm
Krackeleringar, färgbortfall, hål
253710
2014-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här