Fajansfat

Fajansfat
Fajansfat
Fajansfat
Fajansfat
Fajansfat
Fajansfat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, fajans, 17/1800-tal, möjligen Italien, dekor med motiv av blommor, diameter 32 cm

Omfattande lagningar, nagg

253733

2014-06-24