Oljemålning med pilgrim

Oljemålning med pilgrim
Oljemålning med pilgrim
Oljemålning med pilgrim
Oljemålning med pilgrim

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av Petrus(?), olja på duk, 29x24 cm

Krackelyr, smärre bucklor

253743

2014-06-24