Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄVERÖ, Bert-Håge (född 1932): "Nämen Karin, har du spätt ut kaffet?", signerad Bert Håge Häverö, olja på duk, 22x27 cm

253744

2014-06-24