Väggpendyl Robert Engström gustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, Robert Engström, Stockholm, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren dekor, förgylld och bronserad, höjd 72 cm, pendel finns

Slitage, smärre lagning i dekorelement, enstaka nagg

253757

2014-06-25