Brickor Ryssland

Brickor Ryssland
Brickor Ryssland
Brickor Ryssland
Brickor Ryssland
Brickor Ryssland
Brickor Ryssland
Brickor Ryssland
Brickor Ryssland
Brickor Ryssland
Brickor Ryssland

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKOR, 2 st, 18/1900-tal, Ryssland, bemålad plåt med motiv av blomster, längd ca 59 cm, senare benställning medföljer

Slitage, senare benställning medföljer

253778

2014-06-25