Olja på duk av Arvid Öström

Olja på duk av Arvid Öström
Olja på duk av Arvid Öström
Olja på duk av Arvid Öström
Olja på duk av Arvid Öström
Olja på duk av Arvid Öström
Olja på duk av Arvid Öström

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): "Motiv från Möja", signerad. A. Öström, olja på duk, 20x25 cm

253786

2014-06-25