Olja på duk av Gösta Bohm

Olja på duk av Gösta Bohm
Olja på duk av Gösta Bohm
Olja på duk av Gösta Bohm
Olja på duk av Gösta Bohm
Olja på duk av Gösta Bohm
Olja på duk av Gösta Bohm

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOHM, Gösta (1890-1981): "Gamla Hudik", signerad G Bohm och otydligt daterad, olja på duk, 65x75 cm

253789

2014-06-25