Olja på duk av Nisse Zetterberg

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): "Hyacint", monogramsignerad och daterad -45, olja på duk, 32x21 cm

253793

2014-06-25