Nattduksbord i Ludvig XVI-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NATTDUKSBORD / POTTSKÅP, 1 par, Ludvig XVI-stil, omkring 1900, fanérade i valnöt, invändigt klädda med marmor, höjd 64, 44x36 cm

En skiva skadad, en sarg med skada, smärre fanerskador, listdel saknas, del av marmorinredning med s

253804

2014-06-25