Nattduksbord i Ludvig XVI-stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NATTDUKSBORD / POTTSKÅP, 1 par, Ludvig XVI-stil, omkring 1900, fanérade i valnöt, invändigt klädda med marmor, höjd 64, 44x36 cm
En skiva skadad, en sarg med skada, smärre fanerskador, listdel saknas, del av marmorinredning med s
253804
2014-06-25