Endre Nemes collage och akryl på kartong
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NEMES, Endre (1909-1985): Allt är möjligt, signerad och daterad Endre Nemes -66, collage och akryl på kartong, 34x50 cm
PROVENIENS: Docent Granberg
UTSTÄLLD: Galerie Aronowitsch, Stockholm 1967, katalognr 8
253812
2014-06-25