Endre Nemes collage och akryl på kartong

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NEMES, Endre (1909-1985): Allt är möjligt, signerad och daterad Endre Nemes -66, collage och akryl på kartong, 34x50 cm
PROVENIENS: Docent Granberg
UTSTÄLLD: Galerie Aronowitsch, Stockholm 1967, katalognr 8

253812

2014-06-25