Sverin Nilsson oljemålning
Valmis
2014-06-25
253814
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
NILSSON, Severin (1849-1918): Åkermark med höhässjor, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 25x65 cm